Головна Новини Політика України 2025 Ми на дуже небезпечному шляху: У Раді попередили про наслідки прямих переговорів з РФ
commentss НОВИНИ Всі новини

Ми на дуже небезпечному шляху: У Раді попередили про наслідки прямих переговорів з РФ

На думку нардепа Гончаренка, Україна не повинна була погоджуватися на прямі переговори з РФ без посередників

16 травня 2025, 14:10
Поділіться публікацією:

Делегація України та РФ в Стамбулі проводять прямі переговори без посередників. При цьому відомо, що саме росіяни наполягали на тому, щоб під час переговорів на них не були присутні на представники США, ні Туреччини.

Ми на дуже небезпечному шляху: У Раді попередили про наслідки прямих переговорів з РФ

Переговори України і РФ

Таку вимогу і самі переговори оцінили у Верховній Раді.

Зокрема, нардеп Олексій Гончаренко заявив, те, що Україна говорить із Росією напряму і — головне — самотужки, без партнерів, без союзників — це небезпечно. За його словами, переговори потрібно вести, але не так.

"Ми маємо говорити не одні. А разом із нашими головними союзниками — Сполученими Штатами. Бо тільки тоді у нас є важелі, гарантії і сила. Ми на дуже небезпечному шляху", — підкреслив Гончаренко.

У свою чергу політолог Віктор Шлінчак підкреслив, у тому, що росіяни захотіли зустрічі з українцями без свідків, немає нічого дивного.

"Щоб не було на цих перемовинах ні американців, ні турків. Тобто, щоб не було свідків їх ультиматумів у стилі Стамбул-1. А потім вони вийдуть — і заявлять, що українці зірвали перемовини. Навіть якщо наші будуть просто мовчати. Все настільки очевидно, що аж нудно", — підкреслив політолог.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що у міністерстві закордонних справ країни-агресора Росії спрогнозували можливий результат переговорів у Стамбулі 16 травня. Зокрема, як заявив посол із особливих доручень МЗС Росії Родіон Мірошник, є шанси на те, що переговорні групи Росії та України в Стамбулі зможуть виробити єдиний документ сценарію завершення "конфлікту".

Дипломат країни-агресора заявив, що делегації в Стамбулі можуть напрацювати ту модель, яка буде прийнятною для Росії та України, а також буде прийнята міжнародною спільнотою.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини