У "Слузі народу" погрожують демаршем: який законопроєкт викликав резонанс у ВР

Деякі народні депутати не підтримують законопроєкт про заборону УПЦ МП.

Близько 70 депутатів у Верховній раді поставили ультиматум керівництву партії "Слуга народу". Причиною цього стала те, що на голосування у парламент не виносять законопроєкт про заборону Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). Про це повідомляє українська журналістка та головна редакторка порталу LB.ua Соня Кошкіна.

За словами Кошкіної близько 70 народних депутатів з "Європейської Солідарності", "Голосу" та мажоритарники зі "Слуги народу" заявили, що не будуть брати участь у всіх голосуваннях у Верховній Раді, крім продовження воєнного стану.

Як зазначає журналістка, таким чином народні обранці поставили ультиматум керівництву партії "Слуга народу", якщо законопроєкту щодо УПЦ МП не буде в порядку денному.

Соня Кошкіна вказує, що до другого читання законопроєкту у Верховній Раді вдалось зібрати необхідні 226 голосів, однак потрібно більше, щоб підстрахуватись.

За її словами у "Слузі народу" є депутати, які вагаються щодо заборони УПЦ МП. Зокрема до цієї групи входить голова фракції Давид Арахамія та ще близько 30 обранців партії монобільшості. Крім того, Кошкіна вказує, що у "Слузі народу", є інша група з 70 депутатів, які "не підписали підтримку законопроєкту щодо заборони УПЦ МП та не мають наміру підтримувати його у другому читанні".

"Серед них, згідно з оновленим списком підписантів, - Жан Беленюк, Євген Брагар, Максим Бужанський, Данило Гетманцев, Павло Халімон, Георгій Мазурашу, Юрій Корявченков, Сергій Кальченко, Оксана Дмітрієва, Юлія Яцик (днями вийшла з фракції “СН”), Максим Павлюк, Артем Культенко, Наталія Локтіонова, Максим Перебийніс, Маргарита Шол, Павло Якименко тощо", - заявила Кошкіна.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв про те, в чому ключові ризики законопроєкту про заборону УПЦ МП.

Також "Коментарі" писали про те, скільки всього нардепів проти законопроєкту щодо заборони Московського патріархату.