Українці вигадали нову тактику втечі за кордон

Втікачі організують масові групи для перетину кордону

Групи втікачів до 40 осіб стали новою тактикою для нелегального перетину кордону. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України. Злочинні угруповання активно використовують "зелені зони" для організації масових переходів, що спричиняє серйозну тривогу у влади.

Злочинні мережі почали збирати великі групи людей, обіцяючи їм допомогу у перетині кордонів за фінансову винагороду. Ці масштабні спроби найчастіше фіксуються у малоосвітлених та важкодоступних зонах кордону, відомих як "зелені зони". Речник ДПСУ, Андрій Демченко, наголошує, що злочинці професійно готують маршрути, мінімізуючи ризики бути спійманими.

"Бачимо зухвалість злочинних груп, які обіцяють людям сприяння у незаконному перетині кордону та беруть за це гроші - вони починають формувати групи з 20-30-40 осіб , які одномоментно намагаються максимально близько довести до кордону, звідки ті намагаються перетнути кордон", - зазначив він.

Заходи протидії та безпеки

У відповідь на дедалі більшу загрозу ДПСУ значно збільшила кількість патрулів і посилила заходи спостереження вздовж кордону.

Читайте також на порталі "Коментарі" - В Україні значно збільшилася кількість спроб нелегально перетнути кордон. Чоловіки, які хочуть уникнути мобілізації, готові платити від $3,000 до $20,000, щоб залишити країну через посередників.

"Коментарі" писали, що для того, щоб стабілізувати ситуацію на фронті, достатньо мобілізувати 200 тисяч людей до кінця цього року. Але для того, щоб почати переламати хід війни та почати перемагати, потрібно півмільйона людей. Як повідомляє портал "Коментарі", таку заяву в інтерв'ю Апостроф TV зробив військовий експерт, екс-командир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий.