Перед новим наступом окупантів Україна заходить в парламентську кризу. Чим це загрожує

Україна заходить в парламентську кризу і це перед новим наступом окупантів, заявив у Фейсбуці нардеп Володимир Ар’єв. За його словами, є наявні ознаки нищення парламентаризму

Як відзначив народний депутат, Верховна Рада дійсно заходить в повноцінну парламентську кризу і це прямо перед новим наступом російських загарбників. За його словами, Верховна Рада є органом, безперервні повноваження якого під час воєнного стану гарантовані Конституцією, але вона стає недієздатною і дискредитується.

Народний депутат навіть перерахував ознаки, які на його думку, нищать парламентаризм. За його словами, парламент на даний момент є єдиним органом в державі, чий робочий графік не змінився з облоги Києва. Нардеп стверджує, що керівництво ВР призначає засідання парламенту тоді, коли йому заманеться.

Окрім того, додає Ар’єв, начебто у Верховній Раді немає достатньої кількості голосів для того, щоб ухвалювати необхідні закони. Також він поскаржився на те, що начебто в Україні обмежують права опозиційних депутатів.

"Для воєнного часу, коли потрібно цілодобово працювати на оборону, аналогічно як і для вступу в Євросоюз, ситуація є самовбивчою",
- підкреслив нардеп.

На його думку, в цій ситуації, суспільство повинно вимагати від влади дій, щоб все ж уникнути політичної кризи.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав про те, що ситуація у Верховній Раді схожа на кризову, хоча голова монобільшості Давид Арахамія спростовував цю інформацію. При цьому окремі політологи підкреслювали, що парламент демонструє свою цілковиту нікчемність під час війни. Разом з тим є думка, що насправді криза відбувається не у Верховній Раді, а в Офісі президента, який звик контролювати ситуацію всюди.